Leung Ting

WING TSUN KUNG FU

WARSZAWA, ŁÓDŹ, LUBLIN

 

sifujarek-wingtsunkungfu

Treningi prowadzi Si-Fu Jarosław Buć (4 st. mistrzowski IWTA, EEWTO).
Podczas zajęć uczniowie są pod stałą opieką instruktora oraz jego asystentów.Następny trening: 24.03.2019

Niedziela godz. 12:00
ul. Niecała 1
Zapisy: 663-878-688
[email protected]

 


Szkoła Wing Tsun Kung Fu dla dzieci w Lublinie
ogłasza zapisy do grupy początkującej


Jeżeli szukasz sposobu na aktywne spędzanie czasu dla swojej pociechy – wypróbuj Wing Tsun, tradycyjną szkołę Kung Fu. Na zajęciach dzieci poprawiają swoją kondycję fizyczną, zyskują pewność siebie a także uczą się szacunku i systematyczności. Już dzisiaj zapisz swoje dziecko na darmowy trening próbny.


Rusza nabór do grupy początkującej Wing Tsun Kung Fu w Lublinie


Si-Kung Maday Norbert odwiedzil szkolę Wing Tsun Kung Fu w Lublinie


Czym jest Wing Tsun Kung Fu?

Wing Tsun Kung Fu (czyt. wing czun) to chińska sztuka walkistworzona ponad 300 lat temu przez mniszkę z klasztoru Shaolin. System ten wyróżnia prostota oraz jednoczesność obrony i ataku. W odróżnieniu od innych stylów kung fu naśladujących zachowania zwierząt w Wing Tsun nie ma zamaszystych ruchów ani akrobatycznych pozycji. Dzięki zrozumieniu zasad działania ludzkiego ciała oraz wykorzystaniu praw fizyki Wing Tsun Kung Fupozwala wykorzystać siłę atakującego przeciw niemu samemu.

Należymy do Eastern European Wing Tsun Organization (E.E.W.T.O.)

Obecnie pod patronatem prowadzonego przez Wielkiego Mistrza Leung Tinga Międzynarodowego Stowarzyszenia Wing Tsun (IWTA), Wing Tsun trenuje ponad milion osób w 64 krajach. W Polsce ta sztuka walki pojawiła się siedemnaście lat temu i od tamtej pory, dzięki wsparciu mistrzów z węgierskiej centrali Wschodnioeuropejskiej Organizacji Wing Tsun (EEWTO), zyskuje sobie coraz większą popularność.


Wing Tsun Kung Fu – sztuka walki na całe życie

W naszych szkołach trenują doroślimłodzież oraz dzieci od 10. roku życia wraz z rodzicami. Kondycja fizyczna nie ma znaczenia. Każdy nowy uczeń rozpoczyna swoją drogę w grupie początkującej, w której poznaje teoretyczne podstawy systemu oraz ich praktyczne zastosowanie. Trening składa się m.in. z ćwiczeń formy, nauki obrony przed różnymi atakami (np. próbą duszenia lub chwytem za ręce) oraz ćwiczeń izometrycznych.

Przychodząc na trening próbny udowadniasz nie tylko otoczeniu ale przede wszystkim samemu sobie, że pokonałeś pierwszą największą słabość – lenistwo. Przecież chcesz działać, rozwijać swoje umiejętności. Wytrwałość w praktykowaniu Wing Tsun pozwoli po pewnym czasie zauważyć owoce swojej pracy nie tylko w techikach walki, ale również w życiu osobistym i zawodowym.

Wing Tsun w rękach ciężko pracującego wojownika jest niepokonaną bronią! Wszystko zależy od Ciebie, serca i zrozumienia, które wkładasz w każdy trening.

leungting-wingtsun

Rys. 1. Grandmaster Leung Ting broni się przed uderzeniem prostym techniką Tan-Da.

AKTUALNOŚCI
WING TSUN KUNG FU

PIERWSZY TRENING BEZPŁATNY!!!

Chcesz POZNAĆ i opanować Wing Tsun Kung Fu?
Chcesz nauczyć się SKUTECZNIE walczyć?
Chcesz poczuć się BEZPIECZNIE?
Chcesz WZMOCNIĆ swoją siłę?

ZAPISZ SIĘ NA TRENING PRÓBNY